U příležitosti začátku školního roku jsem se rozhodla pro zářijové akční snížení cen všech svých soukromých jazykových kurzů o 50%, a to ihned z několika důvodů:

  • Motivace klientů
    Znalost cizích jazyků je v dnešní době velkým trumfem, a to nejen na pracovním trhu. Velkému množství lidí však v zahájení studia světového jazyka brání cenová nedostupnost – nejsou si zkrátka jisti tím, že za své peníze ve výsledku skutečně dostanou to, co chtějí. Váhají, protože neví, zda se jim výuka opravdu vyplatí.
    Já jsem však naprosto přesvědčena o tom, že znalost cizího jazyka je – jak se říká – k nezaplacení. Proto věřím, že klienti, kteří této speciální akce využijí, budou po prvním měsíci pevně odhodláni ve svém jazykovém vzdělávání pokračovat.
  • Snížení nákladů spojených se zářijovým shonem
    Uvědomuji si, že pro mnoho rodičů i studentů může být začátek školního roku opravdu kritickým obdobím, v němž na soukromou výuku jazyka již prostě nezbývají finanční prostředky. Proto všem svým klientům nabízím pomocnou ruku ve formě měsíčního snížení nákladů.

V případě zájmu o využití mých jazykových služeb mě neváhejte kontaktovat prostřednictvím formuláře zde – pro uplatnění zářijové slevy ve své zprávě prosím uveďte
speciální kód: 50% ZÁŘÍ.

Zkušební lekce poskytuji zcela zdarma!